250 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
Kategoriler
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Görünüm
İlgili kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Erkek Bebek Hastane Çıkışı ve Zıbın Setleri

Bebekler için alınabilecek ilk ürünlerden biri erkek bebek hastane çıkışı ve zıbın setidir. Hem kız bebek hastane çıkışı için hem de erkek bebekler için alınabilecek hastane çıkışı seti, hastane çantasının olmazsa olmazıdır. Hastane çantasına konulacak çoğu ürünü uygun fiyatlarla Vip Bebe’den satın alabilirsiniz. Sizler için birbirinden güzel hastane çıkışı setlerini derledik. Bu setleri tanıtmadan önce hastane çantasında olması gereken ürünleri şu şekilde sıralayabiliriz.

Hastane Çantasında Olması Gerekenler Nelerdir?

Hastane çantası hazırlamak en başta duygusal bir eylemdir. Alınan tüm malzemeleri çocuğunuzla kullanırken hayal edersiniz kendinizi. Hastane çantasında yer alması gereken ürünleri sizler için derledik ve şu şekilde sıralayabiliriz;

 • İlk olarak hastane çantasında hastane çıkışı seti olmalıdır. Alt üst takım, bere eldiven gibi parçaların yer aldığı bu setin bazı modellerinde battaniye gibi daha fazla ürün seçeneği bulunmaktadır. Kaliteli ve uygun fiyatlı hastane çıkışı modellerini Vip Bebe’de bulabilirsiniz.
 • Yenidoğan bebeğe uygun olan çıtçıtlı body modelleri, zıbınlar da hastane çantasının en gerekli ürünlerinden biridir.
 • Müslin örtüler de çocuk için çok fazla kullanılan ürünler arasında yer almaktadır. Bebeğin üzerine örtülerek ışıktan etkilenmesini engellemesinin yanında, yattığı yere veya bebeğin üzerine de örtülebilen bir örtü olduğu için son derece kullanışlı bir üründür.
 • Omuz ve ağız bezleri ile emzirilen veya mama yedirilen bebeklerin ağız temizliği yapılmaktadır. Bunun yanında omuza konulan bez ile bebeğin ağzından akan su içinde önlem alınmış olunur.
 • Hazır kundaklar, bebeğin rahat uyumasını sağlamak için ilk üç ay kundaklanması gerekmektedir. Siz de kundak konusunda sıkıntı yaşamak istemiyorsanız, hazır kundaklardan hastane çantasına koyabilirsiniz.
 • Tulumlar; yeni doğan bebeğin sık sık üzeri kirlenir. Bebeğinizin üstünü değiştirme ihtimaline karşı birkaç tane tulum hastane çantasına koyabilirsiniz.
 • Bebeğiniz çok küçük olduğu için ışıktan olumsuz etkilenmektedir. Bu nedenle bebeğinizin puseti için puset örtüsü alabilirsiniz.
 • Anne için gerekli olan ürünlerden biri emzirmeye elverişli pijama veya geceliklerdir.

Hastane çıkışı erkek bebek kıyafetleri olan setler bebeğin tenine ilk değecek ürünler olduğu için kaliteli olmak durumundadır. Doğal ve terletmez yapıda olan bu kıyafetlerin %100 pamuk olması ve seyrek dokuma ile hava alabilen ürünler olması gerekmektedir. Bu süreçte hem tedirgin hem heyecanlı olan anne babalar özellikle hastane çıkış ürünlerinin çok kaliteli olmasını istemektedirler. Hem uygun fiyatlı hem kaliteli ürünlerin bir arada olduğu erkek bebek için hastane çıkışı setleri Vip Bebe’den gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

Kaliteli Hastane Çıkış Setleri Nelerdir?

Vip Bebe’de yer alan erkek bebek hastane çıkışı takımları ile hastane çantanızın en önemli ürünlerinden birini satın almış olacaksınız. Yeni doğum yapacak sevdikleriniz içinde alabileceğiniz bu güzel setleri sizler için derledik. Vip Bebe’de satışa sunulan en güzel erkek bebek hastane çıkışı modelleri seçeneklerini şu şekilde sıralayabiliriz;

 • I Love Big Hugs ve Sevimli Kirpi Nakışlı Bebek’li Zıbın Seti; Vip Bebe’de satışa sunulan hastane çıkış setleri terletmeyen pamuk kumaştan üretilmiştir. Takımlar üzerinde yer alan baskılar su bazlıdır ve çocuğun sağlığını olumsuz etkileyecek herhangi bir kanserojen madde bulunmamaktadır. Set içerisinde alt üst takım, eldiven, yakalık ve şapka bulunmaktadır. Üzerinde yer alan şirin figürler ile alınabilecek en güzel hastane çıkış setlerinden biridir.
 • Arabalı Sevimli Dinazor Baskılı Erkek Zıbın Seti; alt üst takım, eldiven, şapka ve yakalık bulunan bu set erkek bebek 5’li hastane çıkışı modelleri arasında dikkat çekmektedir. Sarı, gri ve beyaz rengin güzel uyumu üzerinde yer alan araba ve dinazor figürleri ile dikkat çekici bu model çocuğunuza çok yakışacak.
 • Ekose Desenli ve Balonlu Ayıcık Nakışlı Erkek Bebek Zıbın Seti; sade ve şirin bir hastane çıkışı seti arıyorsanız yenidoğan erkek bebek hastane çıkışı modelleri arasında yer alan bu seti tercih edebilirsiniz. Üzerinde yer alan ekose ve ayıcık figür seçeneği ile sevimli bir model olan bu seti hastane çantanız için satın alabilirsiniz.
 • Erkek Bebek Kamp Yapan Ayıcık Baskılı 5’li Zıbın Seti; zıbın seti üzerinde farklı desenlerin yer almasını istiyorsanız, bu zıbın setini kaçırmamalısınız. Hem görünüşünün güzelliği hem de kaliteli ve uygun fiyatlı oluşu ile dilerseniz sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.
 • Erkek Bebek Funy Jungle Baskılı 5’li Zıbın Seti; sarı lacivertin birbiriyle uyumunu en güzel şekilde yansıtan bu zıbın seti, hastane çantanızın göz bebeği olacak.
 • Erkek Bebek Kapmcı Sevimli Ayıcık Baskılı 3’lü Takım; eğer eldiven ve şapka kullanmayı düşünmüyorsanız, alacağınız hastane çıkışı seti bu üçlü set olabilir. Şık görünüşü ve uygun fiyatlı oluşu ile hastane çantası için alınabilecek en güzel ürünlerden biridir.
 • Baby Cool Mom Love Unisex Bebek 5 Parçalı Zıbın Seti; annelerini çok seven bebeklere ithafen üretilen bu güzel zıbın setini uygun fiyatlarla Vip Bebe’den satın alabilirsiniz.

Kışlık erkek bebek hastane çıkışı ve yazlık erkek bebek hastane çıkışı seçenekleri arıyorsanız en güzel modelleri Vip Bebe’den satın alabilirsiniz.

Kaliteli Hastane Çıkışı Setleri Vip Bebe’de!

Erkek bebek hastane çıkışı fiyatları konusunda son derece iddialı olan Vip Bebe’de satışa sunulan birbirinden güzel hastane çıkışı seçeneklerini ve diğer ürünleri uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Hastane çantası için gerekli olan çoğu ürünü Vipbebe.com.tr’de bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.