250 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
Kategoriler
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Görünüm
Toplam 1 ürün bulunmaktadır.

Kız Çocuk Kıyafetleri

Gözümüz gibi baktığımız çocuklarımızın kullandığı her eşya gibi kıyafetlerini de çok dikkatli seçeriz. Özellikle kız çocuklarının giyimine çok özen gösterir, onların hep güzel ve sevimli gözükmesini isteriz. Bunun için Vip Bebe’nin kız çocuk üst giyim ve kız çocuk alt giyim ürünleri ile kız çocuk dış giyim, ayakkabı ve aksesuarlarına uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. 

Kız Çocuk Kıyafet Seçimi Nasıl Olmalı?

Çocuk kıyafetlerinde aranan ilk özellikler konforlu ve çocukların sağlıklarını tehlikeye atmayacak ürünlerin tercih edilmesi olmalıdır. Çocuğunuzun gün boyunca üzerinde taşıyacağı giysilerin yazın terletmemesi, kışın ise üşütmemesi gerekir. Böylece hastalıklara açık olan çocukların sağlığı bir nebze korunmuş olur. Bahar ayları ise çocukların en çok soğuk algınlığı gibi terleme ve üşütmeye bağlı solunum hastalıklarına yakalandıkları zamanlardır. Bu dönemlerde özellikle erkek ve kız çocuk eşofman takımları tercih edilebilir.

Çocuklar çok hareketli oldukları için erkek ve kız çocuk kıyafetleri çocukları sıkmamalı ve miniklerin içinde konforlu hissedecekleri ürünler seçilmelidir. Kıyafetleri ile rahat olan çocukların kendilerine olan güvenleri artar ve böylece oyun ile fiziksel aktivitelerden daha çok keyif alırlar.

Estetik bir görünüm de çocuk kıyafetlerinde aranan niteliktir. Özellikle kız çocuk kıyafetleri şık olmalıdır. Bunun için kız çocuk takım çeşitleri ile kız çocuk kombin modelleri gibi pratik çözümler bulunabilir. Etek-bluz, şort- tişört, tayt- tunik ve kazak- pantolon gibi ürünleri içeren takımlar çok işinize yarar. Takımların yanında kız çocuk pantolon ve etekleri ile kızınız için harika kombinler yaratabilirsiniz. Kız çocuk elbise modellerini ise tek başlarına alıp aksesuarlarla tamamlayarak çocuğunuzu mutlu edebilirsiniz.  

Çocuklar Kışın Nasıl Giydirilmeli?

Soğuk havalar tüm çocukları farklı sağlık sorunlarıyla karşılaştırabiliyor. Özellikle kız çocukları üşütme konusunda erkek çocuklara göre daha hassas oldukları için onların kışın nasıl giyinmesi gerektiği üzerinde durmak önemlidir.

 • Çocuklar yılın soğuk dönemlerinde mutlaka pamuklu atlet ya da fanilaları giysilerinin içine giymelidir. Bu iç giyim ürünleri gevşek ve bol olmamalıdır. Çünkü soğuk hava bol giysilerin içinden tene ulaşır ve çocuğunuz üşütebilir.
 • Çocuklar kışın orta kalınlıkta ve çok kalın olmayan giysiler giymelidirler. Böylece enerjilerini boşaltmak için sürekli hareket eden miniklerimiz terlemeyecektir. Ayrıca çocuklara kat kat ince giysiler giydirmek de iyi bir yoldur. Çocuk terledikçe bir katman çıkarılabilir.
 • Çocuklar kışın ağırlığı fazla olan kıyafetler giymemelidir. Çünkü minik bedenleri ağır kıyafetleri taşımakta zorlanır ve bu da çocukların daha fazla enerji harcamalarına neden olur.
 • Kız çocukları için kışın en rahat alt giyim ürünü kız çocuk kışlık taytlardır. Bu taytlar yünlü ve kadife olabilir. Kız çocuk üst giyim ürünlerinde ise en idealleri kazaklardır.
 • Dış giyim ürünlerinde ise soğuk aylarda içi dolgulu kışlık montlar tercih edilmelidir. Yağmurlu havalarda ise su geçirmeyen yağmurluk kız çocuk ve erkek çocuklar için uygun olacaktır.
 • Karlı ve soğuk havalarda çocukların mutlaka eldiven, atkı, kulaklık ve bere takmaları sağlanmalıdır. 

Çocuklar Yazın Nasıl Giydirilmeli?

Kız ve erkek fark etmeksizin tüm çocuklar yaz aylarında oynamak ve sürekli fiziksel aktivite içinde bulunmak isterler. Bu da terlemek demektir. Dolayısıyla çocuklara yaz aylarında kışın ve baharda olduğu gibi kalın kıyafetler giydirmekten kaçınmanız gerekir. Çocukların yazlık kıyafetleri zevklerine ve kişiliklerine uygun olmalı, çocuklar giysilerinin içinde mutlu kalmalıdır.

 • Çocuklara sıcak yaz aylarında nefes alan pamuklu kumaşlardan elde edilmiş giyim ürünlerini giydirilmelidir.
 • Yazın çocuklar için en ideal üst giyim kıyafetleri erkek ve kız çocuk kısa kollu tişört modelleri olmalıdır. Alt giyim ürünlerinde ise şort ile kız çocukları için etek ve ayrıca elbiseler tercih edilebilir.
 • Yazın çocukların güneşten korunmasını sağlamak ve güneş çarpmalarından kaçınmak için mutlaka şapka takmaları önerilir. 

Çocuk Giyiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Çocuklar için özel olarak üretilen giysilerde belli kriterlerin aranması gerekir. Çünkü çocukların ciltleri yetişkinlerden farklı olarak hassastır ve çocuklar fazla terleyip fazla üşüdüklerinde hasta olma riskleri yüksektir. Bu nedenle çocuk giyiminde aşağıdaki genel ilkeler atlanmamalıdır.

 • Çocuğunuz için alacağınız kıyafetlerin doğal malzemelerden elde edilmiş olması ve çocuğun sağlığını tehlikeye atmaması çok önemlidir.
 • Çocuk kıyafetlerinde tene zarar verecek sert kumaşlar tercih edilmemeli, kumaşların dokusu yumuşak olmalıdır.
 • Esnek ve rahat yapıdaki kıyafetler içinde çocuklar daha kolay hareket edecek ve daha konforlu olacaklardır.
 • Çocuk kıyafetleri kolay yıkanmalı, ütülenmesi zor olmamalıdır.
 • Çocuklar üstlerin çabuk kirletirler. Bu nedenle kıyafetleri sık sık yıkanır. Çocuklar için leke tutmayan ve yıkama esnasında yıpranmayan kıyafetler seçilmelidir.
 • Çocuk kıyafetleri üzerinde fazla detay bulunmamalı, düğme, boncuk ve arma gibi ayrıntılar mümkün olduğunca az kullanılmalıdır.
 • Kıyafet seçiminde çocuğun yaşına göre değil bedenine göre hareket edilmeli ve çocuğa tam uyacak kıyafetler alınmalıdır. 

Vip Bebe Kız Çocuk Giyim Modelleri

Kızınızın kendi stilini bulmasına ve bu stile uyun şekilde giyinmesine olanak sağlayan Vip Bebe’de kız çocuk tarz giyim ürünlerinin tamamına ulaşabilirsiniz. Vip Bebe’nin rengarenk elbise modelleri ile rahatlığı ile çocuğunuzun vazgeçemeyeceği kız çocuk salopet elbise modellerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Koleksiyonumuzda yer alan kız çocuk bluz ve kız çocuk tişört çeşitlerini kız çocuk tayt modelleri ile kombinleyebilirsiniz. Hazır kız çocuk kombin stillerini de bulabileceğiniz Vip Bebe’de geniş kız çocuk takım seçenekleri de mevcut. Ayrıca kışlık kız çocuk montları ve baharlık kız çocuk yağmurluk modellerinin en şık olanları ile birlikte kız çocuğu tulumlar ve kız çocuk eşofman takımları da Vipbebe.com.tr’de. Uygun kız çocuk kıyafet fiyatları ile prensesinizin dilediği ürünü alabilmek için internet adresimizi ziyaret ederek siparişinizi verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.