250 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
Kategoriler
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Görünüm
İlgili kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Kız Bebek Ayakkabı, Çorap ve Patik Çeşitleri

Bebeklerin hassas ciltleri ve narin bedenleri sebebiyle bakım ürünlerinden tutun da giyim ürünlerine kadar pek çok malzemeyi seçerken, bebekleriniz için en iyi kaliteyi tercih etmeniz gerekmektedir. Vipbebe, kaliteli ve sağlıklı malzemelerle üretilmiş ve birbirinden tarz bebek ürünleri ile anne ve babaların güvenle tercih edeceği, bebeklerinse zevkle kullanacağı, en konforlu zamanları sizlerle buluşturmaktadır.

Kız bebek kıyafetleri, giyim ürünleri ve kız bebek aksesuarlar, konfor ve kalite açısından anne ve babaların özellikle dikkat ettikleri parçalardandır. Bu parçaların en başında ise elbette ayakkabılar gelmektedir. Erkek bebek ayakkabıları, kız bebek ayakkabı, çorap ve patik seçeneklerinden kız bebek ayakkabıları en çok tercih edilen aksesuarlardandır. Ayak yapısının sağlıklı gelişimi açısından seçimi oldukça önemli olan bebek ve çocuk ayakkabılarında doğru tercih oldukça önemlidir. Henüz anne ve baba olacakların hatta tüm anne ve babaların en çok sorduğu sorular; “Bebekler için ayakkabı ne zamandan itibaren tercih edilmeli? Bebek ayakkabıları nasıl olmalı? Bebek ayakkabıları tercih ederken nelere dikkat edilmeli?” gibi sorulardır. Yazımızla bu sorularınıza yanıt oluşturmaya çalışacağız. 

Bebeklere Kaç Yaşından İtibaren Ayakkabı Giydirilmeli?

Bebekler doğdukları andan itibaren patik, ev botu gibi giyimlerden bir zaman sonra ayakkabılarla tanışmaktadırlar. Zamanlama açısındansa bebeklerin, 2 yaşına varana dek ayakkabı giymeleri önerilmez. Ayakların yere tam basabilmesi, ayak kaslarının kuvvetlenebilmesi için ilk bebeklik dönemlerinden 24 aylık süreçlerine kadar, sadece dışarı çıkarken ayakkabı giymeleri önerilir. Bebeklerin ayaklarının yerle teması, ayak kaslarının gelişimi açısından oldukça önemlidir. Bu sebeple bebekler için bu ilk süreçlerde sadece dışarı çıkarken ya da patik modelli, sadece ayakları sıcak tutmak üzere kullanılan ayakkabılar tercih edilmelidir. Vipbebe, özellikle kız bebek ayakkabı modelleri ile bebeğiniz için evde ya da dışarıda giyebileceği özel ve güzel modelleri sizlere sunmaktadır. 

Bebek Ayakkabıları Nasıl Olmalı?

Henüz dengede durmaya, ayakta kalmaya alışmaya çalışan bebekleriniz için tercih edebileceğiniz ayakkabı modelleri, bebeğin dengesini kurabilmesine izin verecek nitelikte olmalıdır. Yerden yüksek olmaması kaza riskini önleyeceğinden alçak tabanlı, ancak sağlam yapıda tasarlanmış olmalıdır. Ayrıca tabanların kaymaz olması da önemli bir ayrıntıdır. Bununla birlikte, tercih ettiğiniz ayakkabılar, ayağın yere basma hissini veriyor olmalıdır. Vipbebe ince ve yumuşak dokulu kız bebek patik modelleri, ayakkabı ve bot seçenekleri, kız bebek spor ayakkabı modelleri ile hem sağlıklı hem kullanışlı hem de zevkli tasarımları sizlere sunmaktadır. 

Bebek Ayakkabıları Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Bebek ayakkabıları alırken nelere dikkat etmelisiniz? Öncelikle bebeklerin giyim ürünlerini seçerken, rahat hissediyor olmaları, sağlıklarına olumlu yönde etki edecek nitelikte olmaları gerekmektedir. Şıklığına, sevimliliğine ya da sizi cezbeden renklerine göre tercihlerde bulunmanız doğru bir adım olmayacaktır.

  • Bebekleriniz için ayakkabı tercih ederken ilk dikkat etmeniz gereken bebeğin ortapedik ve anotomik gelişimine destek olacak ayakkabılar seçmek olmalıdır.
  • Yumuşak dokulu, katlanabilir nitelikte olmalıdır.
  • Ayakkabıların arka kısmı, bebeğin bileğini kavrayacak şekilde olmalı ve bebeği desteklemeye yardımcı olacak şekilde tasarlanmalıdır.
  • Bağcıklı ya da cırt cırtlı ayakkabılar tercih edilmelidir.

Vipbebe’nin, kullanışlı kız bebek ayakkabıları, her anne babanın gönül rahatlığı ile giydireceği özellikte ayakkabılar olarak sizlere sunulmaktadır. Sağlıklı, konforlu ve çocuk neşesini yansıtan tasarımları için, siz de Vipbebe’nin bebek ayakkabıları modellerini inceleyebilirsiniz. 

Vipbebe Kız Bebek Ayakkabı Modelleri Nelerdir?

Vipbebe, birbirinden özel bebek ayakkabıları ile hem annelerin güven duygusuna hem bebeklerin sağlıklı ve neşeli dünyasına eşlik edecek ürünleri sizlere sunmaktadır. Çiçek güpürlü, incili kız bebek patikleri, 4-8 ay 8-12 ay bebekler için tercih edebileceğiniz yıldız desenli patikler, 4 aydan 15. aya kadar tercih edebileceğiniz, farklı renk seçenekleri ile unicorn desenli patikler, simli desenli patikler gibi daha pek çok seçenek, Vipbebe’de sizleri beklemektedir. Vipbebe’nin bebek ayakkabı seçenekleri ile hem bebeklerinizin konforunu hem de ışıl ışıl dünyalarını yansıtan modelleri tercih edebilirsiniz. Üstelik Vipbebe.com.tr’nin cazip fiyat ve uygun ödeme seçenekleri, kız bebek ayakkabı fiyatları konusunda gösterdikleri incelik ile siz de kaliteyi ve rahatlığı uygun fiyatla temin etme şansını yakalayacaksınız.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.