250 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
Kategoriler
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Görünüm
İlgili kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Kız Çocuk Tayt Çeşitleri

Çocuklar için kıyafet alırken göz önünde bulundurmamız gereken ilk şey, giydireceğimiz ürünlerle çocukların rahat hareket edebilmesidir. Çocuklar bize göre çok daha hareketli, çok daha esnek hareketler yapabilmektedir. Bu sebeple günlük hayatta en rahat edebilecekleri kıyafetleri giydirmek, çocuklara gerekli hareket alanını sağlamak ve gün içinde rahat etmelerini sağlamak, kıyafet tercih ederken önceliğimiz olmalıdır.

Kız çocuk alt giyim parçalarından olan tayt da çocukların rahatı için tercih edilebilecek rahat kıyafetlerden biridir. Erkek çocuk giyim için tercih edilen bazı tayt modelleri olsa da taytlar daha çok kız çocuklar için kurtarıcı kıyafetlerdir.

Kızınızın gün boyu özgürce hareket edebilmesi için gerekli rahatlığı sağlayan ve hassas teniyle alerji yaratmayacak, cildinde tahriş yaratmayacak kumaşlardan ürettiğimiz kız çocuklar için tayt modellerimize bakmadan kızınıza tayt almayın!

Kız Çocuk Tayt Modelleri

Kız çocuk tayt modellerini boylarına göre gruplandırabiliriz. Kısa taytlar, tıpkı mini şortlar gibi kalçanın hemen altında biten taytlardır ve özellikle yaz mevsimi için ideal olacaktır. Orta boy taytlar ise dizin altında ya da hemen üstünde biten tayt modelleridir ve hem yaz mevsimi için hem de mevsim geçişleri için ideal olmaktadır. Uzun taytlar ise daha çok kış mevsimi için tercih edilebilir.

Kız çocuk tayt modellerini aynı zamanda kumaşlara göre de sınıflandırabiliriz. Kız çocuk triko tayt, fitilli tayt kış mevsimi için tercih edilen kumaş seçeneklerindendir. İnce pamuklu kumaşlar ise daha sıcak havalar için ideal olmaktadır.

Kız çocuk tayt modellerinde renkler ve desenler de modeller üzerinde ayırıcı olmaktadır. Düz renk tayt modelleri kadar desenli tayt modelleri de kız çocuk giyim parçaları arasında popülerdir.

Kız Çocuk Desenli Tayt Modelleri

Desenler, yetişkin giyimde de çocuk giyimde de basit bir parçanın bile daha iyi görünmesini sağlayabilirler. Özellikle çocuk giyimde canlı, bol renkli desenler ön plana çıkmaktadır. Hem iri desenlerin hem küçük desenlerin kullanıldığı kız çocuk taytlarında sizlere harika desen seçenekleri sunuyoruz!

Desenli tayt modellerinde hem klasik desenlere, hem modern çizgilere hem de çizgi film karakterlerine yer vererek farklı seçenekler sunduk. Her annenin zevkine hitap edecek, her çocuğun kalbine girecek desenli tayt modellerimizi yumuşacık kumaşlardan ürettik.

Bir klasik olan puantiyeli kumaşlar, kız çocuk taytlarında da karşımıza çıkıyor. Puantiyeli tayt modelleri farklı renklerde karşımıza çıkıyor. Puantiye ve zemin renklerinin farklı seçilmesiyle oluşan farklı desenler sayesinde pek çok desen çeşidi ortaya çıkıyor.

Hem yetişkin hem çocuk kıyafetlerinde sevilen bir desen olan çizgiler kız çocuk tayt modellerinde de popüler bir desen. Enine ya da boyuna tercih edilen çizgiler, kalın çizgiler ve ince çizgiler olarak birbirinden ayrılıyor. Aynı zamanda renk farklılıklarıyla da farklı çizgili tayt modelleri de oluşmuş oluyor.

Yetişkinler, bazı desenler konusunda çekingen davransa da çocuk kıyafetlerinde sınırlama yok. Yıldızlı tayt modelleri de bunlardan biri olabilir. Çocukların çok sevdiği, annelerin de sıklıkla tercih ettiği yıldızlı tayt modellerini de sizlerle buluşturuyoruz.

Kız Çocuk Tayt Fiyatları

Kız çocuk tayt fiyatlarını etkileyen pek çok faktör bulunur. Kumaşın kalitesi bu faktörlerden ilkidir. Kaliteli bir kumaş, hem uzun ömürlüdür, hem de cilde nefes aldırır. Çocuklarınıza güvenle giydirebilirsiniz. Kalitesiz kumaşlar ise yıkamaya karşı daha dayanıksızdır ve özellikle çocuklarda tahriş yaratabilir. Biz sizler için uzun süreli kullanabileceğiniz, çocuğunuzu rahat ettireceğiniz kumaşlardan yapılmış ürünleri sunmaya gayret ediyoruz.

Bir diğer faktör ise dikiş kalitesidir. Kalitesiz bir dikiş, kaliteli bir kumaş kullanılsa dahi uzun ömürlü kullanım sağlayamaz ve üste güzel oturmaz. Çabuk sökülen, ya da düzgün yapılamamış dikişler,görüntü olarak da çok kötü durmaktadır. Vip Bebe'nin hem çocuk taytlarda hem de tüm ürünlerinde kullandığı dikişler oldukça kaliteli ve uzun ömürlüdür.

Desenli tayt modellerinde özellikle lisanslı figürler kullanıldıysa bunların fiyatı daha yüksek olabilmektedir. Aynı zamanda kullanılan detay parçalar da fiyatlandırma üzernde etkili olmaktadır.

Vipbebe.com.tr olarak sizlere ve çocuklarınıza en uygun kıyafetleri sunmak, en büyük misyonumuz. Kız çocuk tayt modellerinde de bu misyonumuzdan vazgeçmiyoruz ve hem sizin cebinize hitap eden hem de çocuklarınızın çok beğeneceği tayt modellerini sizlerle buluşturmaktan gurur duyuyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.